Moderné jazdiarne pre väčšiu bezpečnosť a pohodlie zvierat

Moderné jazdiarne pre väčšiu bezpečnosť a pohodlie zvierat

EKOPRD vo vašej jazdiarni – viac športu menej blata
Moderné podlahy v jazdiari sú viac než len nášlapné vrstvy. Jedná sa o vysoko kvalitné podlahy, ktoré podporujú a chránia koňa a pritom sa prispôsobia miestnym podmienkam. Vlastnosti jazdiarní, Paddock a ďalších zón významne ovplyvňujú zdravie a bezpečie zvierat a ľudí.

Vyvinuté v spolupráci s profesionálmi

Všetky riešenia EKOPRD pre jazdectvo boli vytvorené v spolupráci s odborníkmi, aby sa z Vašej problematickej podlahy stala spoľahlivá podlaha jazdiarne.

Pre optimálne jazdiarne

Systém EKOPRD má pri výstavbe jazdiarní funkciu deliace i vrstvy. Potrebné podložie sa nezmieša s nášľapnou vrstvou a prípadnými ďalšími prísadami. Nárazy kopýt sú zmiernené, a plocha má citeľne lepšie tlmiace vlastnosti. Kĺby zvierat sú chránené a náklady na údržbu jazdiarne výrazne znížené.

Pre paddocky a daľšie priestory

V oblasti jazdiarní existuje veľa možností použitia systému pre spevnenie podlahy bez uzamknutia. Aby sa predchádzalo chorobám kopýt, poškodeniu kĺbov a pádom, zvieratá by nemali stáť v blate a bahne. Pri použití EKOPRD pre paddocky je nutné dbať na funkčný spojovací systém a vytvorenie príjemného povrchy. To isté platí aj pri použití v otvorených stajniach, paddockoch, lonžovacích kruhoch, maštaliach. Povrchy s naším systémom znesú potrebnú záťaž a ľahko sa čistia.

Pre moderné jazdiarne Vám doporučujeme následujúce produkty