Pre pekné vjazdy, parkovacie plochy a chodníčky

Plochy s jednoduchou údržbou vrátane znížených poplatkov za odvod dažďovej vody

Chcete si vybudovať parkovacie státie, znížiť náklady na údržbu štrkových ciest alebo len znížiť poplatky za dažďovú vodu? Nechcete mať na vjazde k domu betónovú dlažbu a hľadáte alternatívu? EKOPRD nie je len tak nejaký systém, ktorý sa Vám hneď poláme. Náš všestranne použiteľný systém je skutočne profesionálny produkt, s ktorým vytvoríte moderný vzhľad spevnených plôch v okolí vášho domu a záhrady.

Buďte kreatívny

Vzhľadom na mnohé dostupné materiály výplne sa Vašej kreativite nekladú žiadne medze. Kombinujte EKOPRD so zatrávnenými prvkami, alebo si vybudujte príjazd k domu niektorou z našich možností výplne a zbavte sa nepríjemných vyjazdených stôp.

Vďaka jednoduchému a rýchlemu položeniu zvládnete položiť svojpomocne bez veľkej námahy väčšie množstvo m² za hodinu. Vytvoríte tak rýchlo základy pod dreváreň, chodníčky alebo príjazdovej cesty. V porovnaní s inými alternatívami, napr. betónovými doskami, je EKOPRD výrazne šetrnejší k Vášmu chrbtu, ale hlavne k životnému prostrediu.

Položenie je hračka!

Na pripravenom podloží položíte EKOPRD v priebehu niekoľkých málo okamihov. Jednotlivé pripravené mriežky do seba ľahko zapadnú pomocou ľahkého stlačenia nôh. Ľahké je aj prispôsobenie okolitému terénu. Potrebné úpravy, zaoblenie alebo výškové rozdiely hravo vyriešite vďaka ľahkému zrezaniu a vhodne zvolenému príslušenstvu.

Pre dom a záhradu doporučujeme následujúce produkty